Виховала Андрія Ярмоленко Юність все ще не отримала гроші за трансфер гравця в Боруссію Дортмунд.
Андрій Ярмоленко влітку минулого року завершив трансфер в дортмундську Боруссію, яка заплатила за гравця 25 мільйонів євро. Згідно з регламентом ФІФА, 5% від заплаченої суми за гравця повинні бути розподілені пропорційно між усіма клубами, які виховували гравця. Практично завжди цими виплатами займається новий клуб гравця, але в ситуації з Ярмоленко, "платіж солідарності" повинно було провести Динамо, про це повідомляє Великий Футбол.

"Платіж солідарності" за Ярмоленко повинен скласти 1,250 млн євро, з яких майже мільйон дістається Динамо. Також в футбольному паспорті Ярмоленко фігурує ще 7 команд, але 2 з них зникли з футбольної карти України, київський ФК Відрадний відмовився від компенсації, а решта команд - представники однієї спортшколи СДЮШОР Юність, якої мало дістатися 285 тисяч євро.

Як повідомляє джерело, Динамо, в особі віце-президента Віталія Сівкова, замість виплати грошей СДЮШОР Юність, уклало договір з Громадською Організацією Обласний Футбольний Клуб Юність, який стверджує, що Ярмоленко грав за них в додінамовскій період, не дивлячись на те, що ця організація була створена лише в 2015 році. Динамо перевело на її рахунок 150 тисяч євро, що підтвердив засновник ГО ОФК Юність Олександр Салій.

На офіційні питання президенту Динамо Ігорю Суркісу (1. Перекладалися гроші за трансфер Ярмоленка; 2. Якщо переводилися, то куди; 3. Якщо не переводилися, то коли будуть переведені) відповіді Прокопович не отримує вже протягом місяця.Создан 23 апр 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
ferrexpo
Продажа твердосплавных пластин всех сплавов, токарных напайных резцов,метчиков, плашек, дисковых и ленточных пил, фрез