Зоря працює над позовом проти телеканалів Футбол 1 / Футбол 2
Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб заперечує звинувачення телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 

Юрій Вернидуб 5-го травня після гри з Шахтарем (1: 2) заявив, що "В минулому столітті, під час війни у ​​Адольфа Гітлера рупором виробництва був Йозеф Геббельс. Зараз же канали Футбол 1,2 рупори Шахтаря". Це не сподобалося телеканалам Футбол 1 / Футбол 2, і вони звернулися до Комітету з етики та чесної гри. Юрій Вернидуб надав комітету розгорнутий коментар з приводу цього інциденту. У шестисторінковому заяві (клікніть по посиланню, щоб ознайомитися з ним повністю) він повідомив про наступне:- Він не порівнював ТК Футбол 1 / Футбол 2 з Геббельсом, а мав на увазі, що вони ведуть таку ж пропагандистську діяльність, як і Геббельс - У будь-якому випадку, ці слова були оціночними судженнями, а згідно зі статтею 10 Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини і громадянина, а також статті 30 Закону України "Про інформацію", ніхто не може бути покараний за оціночні судження. - Телеканали Футбол 1 / Футбол 2 зробили інформаційну атаку на Зорю перед матчем проти Шахтаря, і це - прояв їх пропагандистської діяльності.

- Телеканали Футбол 1 / Футбол 2 не мають права звертатися до Комітету з етики та чесної гри, а якщо навіть і допустити, що мають - то вони самі порушують положення його Кодексу. - Зокрема, Ігор Бурбас порушив цей Кодекс, повідомивши "інсайд" про те, що Вернидуба покарають на 100 тисяч гривень. При цьому журналіст ТК Футбол 1 / Футбол 2 припустив, що штраф за Вернидуба може заплатити Динамо.

- Вернидуба двічі карали за неявку на післяматчеві прес-конференції - після ігор з Зіркою і Шахтарем. Він же був на післяматчевих прес-конференціях, а не з'являвся на флеш-інтерв'ю. Ці інтерв'ю надаються за запитом офіційного транслятора чемпіонату, а УПЛ так і не відповіла на запити Зорі, чи є телеканали Футбол 1 / Футбол 2 такими. Зоря не вважає телеканали Футбол 1 / Футбол 2 офіційними трансляторами чемпіонату.

З огляду на вищевикладене, Вернидуб просить Комітет з етики та чесної гри відмовити директору ТК Футбол 1 / Футбол 2 в задоволенні позову з приводу заяви тренера на прес-конференції після матчу Зорі і Шахтаря в зв'язку з відсутністю порушень.Создан 13 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
ferrexpo
Продажа твердосплавных пластин всех сплавов, токарных напайных резцов,метчиков, плашек, дисковых и ленточных пил, фрез