ДИВИСЬ ТРАНСЛЯЦІЮ З ЛОНДОНА НА СТАДІОНІ «ВОРСКЛА»!
Під час домашньої гри улюбленого клубу вирує від оплесків стадіон, уболівальники всі стають ближчими один до одного, адже їх об’єднує спільна радість та любов до команди, яка є невід’ємною частиною життя багатьох полтавців. Та лише сота частина тих, хто регулярно відвідує зустрічі вдома слідує за ворсклянами на виїзді. Група «Е» Ліги Європи УЄФА цьогоріч подарувала колективу Василя Сачка чи не найвіддаленіші точки на карті (Лондон, Баку та Лісабон, - прим.), у порівнянні з учасниками інших груп. Перший переліт для «біло-зелених» - до столиці Великобританії Лондона. А це, між іншим, майже дві з половиною тисячі кілометрів у один бік! Як розподілити сили, і вдало спланувати поїздку, переконані, ворскляни знають, а ми тут ось про що: де ви збираєтесь дивитися по-справжньому історичний поєдинок «Арсенал» - «Ворскла»?

А чи не хотіли б разом із тисячами однодумців розділити радість від такого свята в самісінькому серці нашого рідного міста?

Якщо так, тоді чудова новина для всіх – футбольний клуб «Ворскла» вирішив подарувати 20 вересня своїм найпалкішим уболівальникам можливість посмакувати незабутні футбольні миттєвості у спеціально облаштованій на території стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського фан-зоні із величезним екраном 6х4 метри! І не стримуйте апетиту, куштуйте страви від кухарів ресторану «Ворскла», не хвилюючись за свою фігуру, адже рівно за дві години до початку найочікуванішої події запальні діджейські композиції змусять вас відірватися по повній на дискотеці просто неба! А за п’ять хвилин до десятої вечора вся увага на екран, де команди вийдуть на поле з підтрибунки, а ваші серця, звісно, стрепенуться в передчутті досі не баченого. І зазвучить гімн Ліги Європи УЄФА!  

ГРА «АРСЕНАЛ» (ЛОНДОН, АНГЛІЯ) – «ВОРСКЛА» (ПОЛТАВА, УКРАЇНА) 20 вересня о 21:55 на Майдані Незалежності, 16 у Духовній столиці України! ВХІД ВІЛЬНИЙ!Создан 17 сен 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
ferrexpo
Продажа твердосплавных пластин всех сплавов, токарных напайных резцов,метчиков, плашек, дисковых и ленточных пил, фрез